BGENRU
За насПроизводствоПродуктиПроучване & РазвитиеКонтакти
Продукти
ПродуктиЛекарства с лекарско предписаниеДихателна системаКсивозан 5 mg/ml 20 ml перорални капки, разтвор
    Ксивозан 5 mg/ml 20 ml перорални капки, разтвор
    Levocetirizine dihydrochloride /R06A E09/
    Лекарства с лекарско предписание
    Дихателна система
    • Активно вещество - Левоцетиризинов дихидрохлорид 5 мг в 1 мл перорални капки (равняващ се на 20 капки )

    Ксивозан облекчава алергиите през цялата година, при възрастни и деца над 2 години.

    • Ново поколение антихистамин
    • Ксивозан има бързо начало на действие (по-малко от 1 час) и продължителен  антихистаминов отговор ( ефектът продължава 24 часа) 
    • Няма седативен ефект
    • Сезонен и целогодишен алергичен ринит
    • Копривна треска (подуване на кожата, зачервяване и парене)
    • Високо ефективен за облекчаване на  симптомите: хрема, кихане, сърбеж в носа и очите
    • За възрастни и деца над 6 г.: препоръчителната дневна доза е 20 капки веднъж дневно
    • Деца на възраст от 2 до 6 г.: препоръчителната дневна доза е 5 капки два пъти дневно
    Разработено от Рекламна Агенция: Prodesign.bg | Prodesign.wien