BGENRU
За насПроизводствоПродуктиПроучване & РазвитиеКонтакти
Продукти
ПродуктиЛекарства без лекарско предписаниеДихателна системаКсивозан 5 mg
    Ксивозан 5 mg
    Levocetirizine dihydrochloride /R06А E 09/
    Лекарства без лекарско предписание
    Дихателна система

    Активно вещество - Левоцетиризинов дихидрохлорид 5 мг в една таблетка

    Ксивозан облекчава алергиите през цялата година, при възрастни и деца над 2 години.

    • Ново поколение антихистамин
    • Ксивозан има бързо начало на действие (по-малко от 1 час) и продължителен  антихистаминов отговор ( ефектът продължава 24 часа) 
    • Няма седативен ефект
    Изтегли PDF с описание на продукта
    • Сезонен и целогодишен алергичен ринит
    • Копривна треска (подуване на кожата, зачервяване и парене)
    • Високо ефективен за облекчаване на  симптомите: хрема, кихане, сърбеж в носа и очите
    • За възрастни и деца над 6 г.: препоръчителната дневна доза е 5 mg (1 филмирана таблетка)
    • Лечението е до изчезване на симптомите, при персистиращ алергичен ринит може да се назначи продължително лечение - съществува клиничен опит с приложение в продължение на 6 месеца


    Разработено от Рекламна Агенция: Prodesign.bg | Prodesign.wien