BGENRU
За насПроизводствоПродуктиПроучване & РазвитиеКонтакти
Продукти
ПродуктиЛекарства без лекарско предписаниеНестероидни противовъзпалителни лекарстваИбулек 400 mg
    Ибулек 400 mg
    Ibuprofen /М01АЕ01 /
    Лекарства без лекарско предписание
    Нестероидни противовъзпалителни лекарства
    • Ибулек е с активна съставка ибупрофен
    • Принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства, облекчава болката, ограничават възпалението и понижават високата температура
    •  Активно вещество в 1 саше: Ибупрофен (ibuprofen ) 400 mg, като 684 mg ибупрофен лизин (ibuprofen lysine); с ментов аромат
    •  Ибупрофен лизин се абсорбира значително по-бързо в организма, преминава в кръвта и достига до източника на болката, като много бързо и ефективно я облекчава

    Изтегли PDF с описание на продукта
    • Ефективно симптоматично лечение на: лека до умерено силна болка от различен произход :
      • ревматични болки
      • болки в мускулите и ставите
      • болки в гърба
      • главоболие ( включително тензионно и мигренозно главоболие),
      • зъбобол, вкл. след изваждане на зъб,
      • дисменорея( болезнена менструация)
    • Повлиява симптомите при простуда и грип, успешно понижава високата температура
    • Ибулек се използва при възрастни и деца над 12 години (телесно тегло над 40 kg)
    • Начална доза - 1 саше (400 mg ибупрофен). При необходимост, по едно саше може да бъде прилагано до три пъти дневно.
    • Интервалът между отделните приеми не трябва да бъде по-малък от 6 часа.
    • Максималната дневна доза е 3 сашета
    • Начин на приложение:
      • съдържимото на едно саше се разтваря в чаша с достатъчно количество вода със стайна температура и се разбърква добре до получаване на хомогенен разтвор
      • приема през устата, независимо от времето за хранене.
    Разработено от Рекламна Агенция: Prodesign.bg | Prodesign.wien